Wil jij binnenkort fijn vertoeven in een karakteristiek stukje Tilburg? Dat gaan we regelen! Deze leuke jaren ‘30 woning aan de Deken Botsstraat is ruim van opzet, netjes onderhouden en beschikt over een riante tuin met garage. Zien we je binnenkort?
Omgeving
Je gaat wonen in een leuke wijk vlakbij het bruisende Tilburgse stadscentrum, namelijk het Goirke. De dagelijkse boodschappen doe je bij de vernieuwde Plus supermarkt of de andere kant op bij de Albert Heijn XL. Ook de Jumbo bij het Bart van Peltplein is snel te bereiken. Ook diverse sportfaciliteiten, scholen, een huisarts, een apotheek, mooie parken voor sport- wandelsessies (je woont letterlijk op een steenworp afstand van het Wilhelminapark!) en openbaar vervoersvoorzieningen vind je om de hoek.
Cultuur snuiven? Reken maar! Het populaire Textielmuseum vind je vlakbij, evenals museum de Pont. Daarnaast ben je binnen enkele minuten fietsen in het centrum, met haar grote variatie aan winkels, restaurants, terrassen en evenementen, maar ook de Openbare Bibliotheek, de Schouwburg en de gewilde gebieden Spoorzone en Piushaven. Kortom: niet middenin de drukte, maar wel heerlijk centraal én meer dan genoeg te zien en doen.
Hoewel in Tilburg alles zit wat je nodig hebt, bevind je je via de ringbanen binnen afzienbare tijd op de (snel)wegen richting Eindhoven, ’s-Hertogenbosch, Breda en de omliggende Brabantse dorpen. Ook sta je in no time op het Centraal Station wanneer je gebruik wilt maken van het openbaar vervoer.
Indeling
Begane grond
Via de netjes aangelegde voortuin op het zuidwesten, waar je gemakkelijk een leuk zitje kan plaatsen, loop je naar de voordeur van de woning. Vervolgens stap je binnen in de lange hal, waar je de trapopgang en de deur naar de woonkamer zal ontdekken.
En dat is nog eens een living met een goede basis. Lees: de speelse details, de aangename hoeveelheid lichtinval die door de raampartijen aan weerszijden binnenvalt, de keurige look en feel van het geheel en het feit dat je er zowel een leuk zitgedeelte aan de voorzijde als eetgedeelte nabij de keuken aan de achterzijde kan creëren. Top, toch?
De keuken heeft een ruime opstelling, waardoor hier ook een leuke bartafel kan staan. Zo kan jij tijdens het kokkerellen gewoon blijven kletsen met jouw gezelschap. Dat kokkerellen wordt mede mogelijk gemaakt door een inductiekookplaat, vaatwasser, combi-oven en afzuigkap. Verder oogt de keuken aangenaam modern en heb je hier toegang tot de handige trapkast (met de meterkast) en het tussenportaal.
Het portaal biedt toegang tot de toiletruimte met fonteintje, de wasruimte met de aansluitingen voor wasapparatuur en de achterdeur naar de tuin. Op naar boven!
Eerste verdieping
Via de trap in de entree kom je op de overloop van de eerste verdieping terecht, waar je de trap naar de tweede verdieping en toegang tot de tweede toiletruimte, de badkamer en twee slaapkamers hebt.
De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. Als je hier geen goede master bedroom of ander soort ruimte van kan maken, dan weten wij het ook niet meer.
De tweede, iets kleinere slaapkamer vind je aan de rechter achterzijde. Mocht je hier nu geen slaapkamer van willen maken, dan is deze ruimte tot van alles en nog wat om te toveren. Denk maar eens aan een thuiswerkplek, wat steeds normaler wordt in deze tijden. Of droom je stiekem al een tijdje van een inloopkast? Niets is te gek; deze kamers zullen precies functioneren zoals jij dat wilt. Je hebt tenslotte nóg een ruime bedroom op de tweede verdieping.
De modere badkamer (2022) is handig tussen de twee slaapkamers gesitueerd en uitgerust met een ruime inloopdouche, een wastafelmeubel en een toilet. Meer heb je ook niet nodig, toch?
Tweede verdieping
Via de trap op de eerste verdieping kom je op de ruime zolderverdieping terecht, die is voorzien van een dakkapel en veel ruimte voor alle gewenste meubels. Deze elementen maken deze tweede verdieping tot een volwaardige derde slaapkamer. Ga jij hier de hoofdslaapkamer realiseren, of in de grote slaapkamer op de eerste verdieping?
Tuin
En dan de tuin: wat een fijne plek! Dankzij de diepte van ruim 16 meter kan je hier, ondanks de ligging op het noordoosten, altijd wel een plekje in de zon vinden. Ook als het weer het minder toelaat – het blijft tenslotte Nederland – kan je onder de overkapping nog heerlijk buiten zitten.
Achterin de buitenruimte ontdek je nog een cadeautje van de woning: de grote garage met achterom. Ideaal voor de fietsen, motor, auto, maar ook een klusser of hobbyist zal hier ontzettend blij van worden.
Kortom: deze woning biedt vele mogelijkheden. Een fijne indeling, veel vierkante meters, een ruime tuin én een garage maken dit tot een complete woning, op een plek waar alles samenkomt.
Bijzonderheden:
– Leuke en nette jaren ’30 woning;
– In de gezellige wijk het Goirke in Tilburg;
– Vol ruimte en mogelijkheden!;
– Keurig onderhouden;
– Zeeën aan licht;
– Drie fijne slaapkamers;
– Onderhoudsvriendelijke en diepe tuin met overkapping;
– Grote garage;
– 12 zonnepanelen;
– Voorzien van airconditioning in keuken en slaapkamer;
– Alle nodige voorzieningen om de hoek;
– Op fietsafstand van het centrum;
– De ultieme kans voor al jouw stadse genoegen!
| Vraagprijs | € 429.000,- k.k. |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Bouwjaar | 1931 |
| Woonoppervlakte | 107 m2 |
| Perceeloppervlakte | 173 m2 |
| Aantal kamers | 4 (waarvan 3 slaapkamers) |
| Aantal badkamers | 1 |
| Energielabel | D |
Wij houden je op de hoogte van het nieuwste woningaanbod.