Klaar voor project droomhuis to be? Kom dan snel een kijkje nemen in deze woning aan de Langvennen-Zuid in Oisterwijk! Achter dit huis op een toplocatie schuilt namelijk een royale hoeveelheid ruimte vol mogelijkheden, kansen en potentie waar je u tegen zegt. Ben jij klaar om deze woning helemaal naar je eigen hand te zetten? In 3… 2…1…
Omgeving
Je gaat wonen in een leuke en kindvriendelijke buurt in het sfeervolle dorp Oisterwijk, waar de tijd niet heeft stilgestaan maar het gemoedelijk karakter nog altijd heerst. Oisterwijk kenmerkt zich door de mooie omgeving, het gezellige centrum en het bruisende verenigingsleven. Op loop- en fietsafstand vind je diverse winkels, sport- en recreatievoorzieningen, speelveldjes en scholen. Kortom: alles wat je nodig hebt.
Daarnaast wordt het dorp omgeven door diverse prachtige natuurgebieden, zoals de Oisterwijkse Bossen en Vennen, de Kampina, het landgoed Nemerlaer en landgoed de Rosep. Geen zorgen: je kan tijdens jouw fiets- en wandeltochten op meer dan genoeg plekken stoppen voor een koffietje of wijntje. Er is hier dus voor iedereen, of je nu meer van rumoer of van rust houdt (of allebei), wat wils!
Hoewel je in Oisterwijk niets hoeft te missen, zijn de uitvalswegen naar andere Brabantse steden en dorpen gemakkelijk en snel te bereiken.
Indeling
Begane grond
Je komt de woning binnen in de hal, waar je achtereenvolgens de toiletruimte met fonteintje, de meterkast en de trap naar de eerste verdieping kan vinden. Onder de trap zit nog een kast met extra bergruimte, die te bereiken is via een deur in de woonkamer. Op naar de living.
En die woonkamer is, mede door de fijne hoeveelheid lichtinval die door de raampartijen binnenvalt en de bakken aan ruimte, snel iets gaafs te maken. Jouw droomvloer onder de voeten en jouw eigen meubels en stylingkeuzes, en het voelt in no time als thuis. Zie je al helemaal het waanzinnige zitgedeelte bij de grote raampartijen voor je? Of kan je je al de heerlijke diners aan de eettafel nabij de keuken voorstellen met jouw favoriete gezelschap? Dat snappen wij.
In een hoek aan de voorzijde van de living ontdek je de half-open keuken met diverse inbouwapparatuur. De keuken is stylingwise aan vervanging toe, waardoor je alle mogelijkheden hebt om jouw ideale keuken te realiseren. Houd jij van een strakke en witte look? Ben je meer van een huiselijke keuken, bijvoorbeeld door te werken met hout? Of volg jij al even de stoere donkere keuken trend? Het is helemaal aan jou. De grootte van het vertrek, waardoor je hier gemakkelijk en gezellig een bartafel zou kunnen plaatsen, is in ieder geval vast mooi meegenomen.
Eerste verdieping
Vanuit de trap in de hal kom je op de eerste verdieping terecht. Hier vind je drie ruime slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde en een aan de voorzijde. Alle kamers zijn na het nodige klussen en stylen uitermate geschikt als master bedroom en kinderkamers. Mocht je nu geen drie slaapkamers nodig hebben, dan kan een van de kamers bijvoorbeeld ook goed dienen als of studeerkamer, logeerkamer of hobbyruimte. Een optie is om de muur tussen de kamers aan de achterzijde te verwijderen, om zo een extra grote kamer te creëren. En maak je dan van een van die ruimtes een bij de master bedroom horende inloopkast? De mogelijkheden zijn oneindig! Alle kamers beschikken over een groot raam, voor zowel natuurlijke ventilatie als een fijne hoeveelheid lichtinval.
De ruimtelijke maar eenvoudige badkamer is aan de linker voorzijde van de verdieping gelegen en uitgerust met een inloopdouche, een wastafemeubel, een toilet en de aansluitingen voor wasapparatuur. Ook hier geldt dat je alle ruimte en mogelijkheden hebt om het naar wens aan te passen.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de ruime overloop van de tweede verdieping, waar tevens een vierde vertrek is gesitueerd. Ook de zolderverdieping verdient wat aandacht, maar is dankzij de ramen en de indeling geschikt voor allerlei doeleinden. Denk aan een extra slaapkamer, een studio of hobbyruimte onder de speelse houten balken. Of droomde je altijd al van een mancave?
Tuin
De achtertuin is misschien wel het grootste pluspunt van dit huis: lekker diep, zonnig gelegen op het zuiden en voorzien van een overkapping, een ruim zonneterras, een achterom en een grote vrijstaande berging. Kortom: alles wat je nodig hebt. Zie jij jezelf hier al heerlijk relaxen met een koffietje of wijntje, of uitgebreid tafelen in het zonnetje? Kom maar op met dat goede weer in het nieuwe jaar. Jij bent er klaar voor!
Bijzonderheden
– Fijne tussenwoning vol potentie;
– In een rustige, kindvriendelijke woonwijk in het prachtige Oisterwijk;
– Alle ruimte en mogelijkheden om jouw droomhuis te creëren;
– Veel lichtinval door de raampartijen;
– Ruime woonkamer met half-open keuken;
– Vier nette slaapkamers;
– Tuin op het zonnige zuiden met vrijstaande berging;
– Alle nodige voorzieningen om de hoek;
– Stad en natuur binnen handbereik;
– Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen;
– Pak jij deze kans?
Vraagprijs | € 385.000,- k.k. |
---|---|
Status | Beschikbaar |
Bouwjaar | 1991 |
Woonoppervlakte | 112 m2 |
Perceeloppervlakte | 143 m2 |
Aantal kamers | 5 (waarvan 4 slaapkamers) |
Aantal badkamers | 1 |
Energielabel | B |
Wij houden je op de hoogte van het nieuwste woningaanbod.