Ben jij op zoek naar een instapklaar en modern appartement met een groot balkon, waar je jouw leven in de mooiste stad van Brabant kan starten of voortzetten? Check! Aan de Molenstraat in Tilburg krijg jij de kans om eigenaar te worden van dit supermooie 2-kamerappartement, dat met haar zeer goede basis, fijne snufjes (lees: airco en vloerverwarming), open keuken, grote buitenruimte én toplocatie nabij het centrum de ultieme uitvalsbasis vormt voor al jouw stadse genoegen. Kom binnen!
Omgeving
De woning is gelegen op een centrale locatie nabij de binnenstad van Tilburg. Sportvoorzieningen, scholen en winkels voor dagelijkse benodigdheden liggen allemaal om de hoek (Besterd). Voor een fijne wandeling loop je langs het mooie Wilhelminakanaal, dat op een steenworp afstand van het huis ligt.
Je woont binnen de ring en fietst daarom binnen enkele minuten naar het hart van de stad, met haar grote en gevarieerde winkelaanbod, het bruisende uitgaansleven, gezellige terrassen en uitstekende restaurants. Op dezelfde afstand vind je tevens de hippe Spoorzone, waar meerdere keren per jaar allerlei leuke activiteiten plaatsvinden en waar je je gastronomische hart kunt verliezen bij de Houtloods, de Wagon en Kok Verhoeven.
De Molenstraat is makkelijk te bereiken en verlaten, zowel door de gunstige ligging langs de uitvalswegen als door de vele openbaarvervoervoorzieningen in de wijk. Kortom: een op en top fijne locatie!
Indeling
Eerste verdieping
Via je eigen opgang kom je binnen in de entree met ruimte voor de garderobe. Vanuit hier brengt de trap je naar de woonverdieping op de tweede etage.
Tweede verdieping
Boven kom je binnen in de lichte en mooi afgewerkte living, waar de moderne look en feel en de bakken aan lichtinval meteen in het oog springen. De airconditioning zorgt hier ook tijdens warme dagen voor een aangename temperatuur. Met jouw eigen meubels, persoonlijke accessoires en favoriete gezelschap, wordt dit in no time de plek waar je dagelijks met veel plezier thuiskomt.
Vanuit de woonkamer stap je door de schuifpui gemakkelijk het heerlijk ruime balkon op. Met een breedte van bijna zes (!) en een diepte van circa twee meter is hier meer dan genoeg ruimte voor al jouw buitenmeubels. Daarmee vormt het balkon in de warmere maanden echt een verlengstuk van de woonkamer.
Koken doe je in de moderne keuken, die met recht een blikvanger te noemen is. Deze is modern en luxe uitgevoerd met een ruim werkblad en voorzien van onder andere een inductiekookplaat, koel-vriescombinatie, vaatwasser en combimagnetron. Blijven kletsen met het gezelschap tijdens het kokkerellen is door de baropstelling een gezellig gegeven.
Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de ruime master bedroom. De op maat gemaakte kasten zorgen voor veel praktische bergruimte zonder dat dit ten koste gaat van de ruimte. Als je hier geen geweldige nachtrust hebt, dan weten wij het ook niet meer.
Aansluitend bevinden zich nog de badkamer en de separate toiletruimte met hangend closet, die allebei in een mooie en eigentijdse stijl afgewerkt zijn. De badkamer beschikt over een douchecabine met regendouche, een modern wastafelmeubel, de aansluitingen voor de wasapparatuur en de hr cv-ketel.
Verder beschik je nog over een handige berging op de begane grond. En, last but not least, kan je als je eigenaar wordt van deze leuke woning ook gebruikmaken van de gezamenlijke tuin. Die is ook via een achterom bereikbaar. Genieten maar!
De kosten inzake de VvE bedragen €91,61 per maand. Doordat het een kleinschallig appartementsgebouw (totaal 3) betreft hebben ze een totaalprijs per maand afgesproken van €288,44. Hierin zit het (voorschot) gas- water, elektraverbruik én internet en tv. Afgelopen jaar een behoorlijke teruggave gehad en dit bedrag is weer terug in de VvE gestopt.
Bijzonderheden:
– Leuk, modern en instapklaar 2-kamer appartement in Tilburg;
– Op een gewilde locatie nabij het stadscentrum;
– Zeer goede basis en nette afwerkingen;
– Lichte living met luxe open keuken met diverse inbouwapparatuur;
– Royaal balkon van circa 6 meter breed;
– Ruime slaapkamer met op maat gemaakte kasten;
– Badkamer met douchecabine en wastafelmeubel;
– Separate toiletruimte;
– Vloerverwarming;
– Airconditioning;
– Eigen berging;
– Gezamenlijke tuin met achterom.
– Openbaar vervoervoorzieningen om de hoek;
– In de directe omgeving van scholen, winkels, horecagelegenheden en recreatiemogelijkheden;
| Vraagprijs | € 300.000,- k.k. |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Bouwjaar | 2009 |
| Woonoppervlakte | 52 m2 |
| Aantal kamers | 2 (waarvan 1 slaapkamers) |
| Aantal badkamers | 1 |
| Energielabel | A |
Wij houden je op de hoogte van het nieuwste woningaanbod.